joi , 4 iunie 2020
A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Acasa / Sport / BUDESCU, DIN NOU LA ASTRA

BUDESCU, DIN NOU LA ASTRA

Oficialii clubului Astra anunţă completarea campaniei de achiziţii:

„Constantin Budescu şi Alexandru Dandea au semnat contracte valabile pentru două sezone cu clubul nostru, cei doi fiind de câteva zile sub comanda lui Dan Alexa, Budescu bifând şi minute într-un joc amical.

Amândoi cu contribuţii importante la perioada în care Astra a realizat cele mai bune performanţe din istorie, în ţară şi în Europa, Budescu şi Dandea au aceptat propunerea de a reveni în tricoul echipei noastre, Budescu având în CV, ultima dată, clubul Al Shabab, din Arabia Saudită, iar Dandea – Hermanstad Sibiu.

Mult succes la revenirea în tricoul Astrei celor doi!”

Verifica si

ASCUNȘI PRINTRE PIESE AUTO, SPRE VISUL OCCIDENTAL…

Poliţiştii de frontieră din cadrul Punctului de Trecere a Frontierei Giurgiu au descoperit, ascunși într-un …

  • Acest site foloseste cookie-uri |
  • Acceptă
  • Respinge
  • | Pentru mai multe informații despre cookie-uri
  • No valid page specified.