luni , 24 februarie 2020
A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Acasa / Sport / ASTRA – REUNIRE ”DIN MERS” PENTRU CANTONAMENTUL DIN ANTALYA

ASTRA – REUNIRE ”DIN MERS” PENTRU CANTONAMENTUL DIN ANTALYA

Clubul Astra anunță, pe pagina oficială:

”După doar două săptămâni de vacanță, cu o perioadă mai scurtă ca niciodată de pregătire a primului meci oficial din 2020, lotul echipei noastre s-a reunit luni, sub comanda lui Bogdan Andone, la primul antrenament, fiind 24 de jucători.

Cu câteva absențe, o serie de jucători fiind învoiți la prima ”mișcare”, astriștii au efectuat un antrenament ”combinat”, în sala de forță, apoi, pe terenul din ”9 Mai” – Ploiești, urmând ca pe 9 ianuarie să înceapă cantonamentul centralizat.

Acesta va fi găzduit de Hotelul ”Seginus” – Lara, Antalya, pe parcursul turneului fiind programate și o serie de meciuri amicale (cu Viktoria Koln – 13 ianuarie, Szeged – 16 ianuarie, LKS Lodz – 19 ianuarie, Lech Poznan – 22 ianuarie), căutându-se încă două variante pentru datele de 20 și 23 ianuarie.

Revenirea în țară este programată pe 24 ianuarie, primul joc oficial pentru echipa noastră fiind în 1 februarie, când Astra se deplaseză pe terenul celor de la Dinamo.”

Verifica si

PATRONUL NICULAE, ”FOC ȘI PARĂ” DUPĂ NOUA ÎNFRÂNGERE A ASTREI

Ioan Niculae și-a desființat fotbaliștii după ce Astra Giurgiu a pierdut contra Chindiei, scor 1-2 …

  • Acest site foloseste cookie-uri |
  • Acceptă
  • Respinge
  • | Pentru mai multe informații despre cookie-uri
  • No valid page specified.